Tradice kvality již od roku 1993

  • cs
  • en
  • de

Tiskové služby

Naše společnost nabízí komplexní polygrafické a reklamní služby. Zde je seznam našich základních služeb, ovšem jejich celková šíře je mnohem větší. Neváhejte se na nás obrátit i s atypickými a nezvyklými zakázkami. Neexistuje téměř nic s čím bychom si neporadili.

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk patří mezi základní tiskové služby naší tiskárny. Tuto tradiční tiskovou techniku používáme především pro tisk větších nákladů. Co vše pro vás zhotovíme? Plakáty, katalogy, pohlednice, vizitky, kalendáře, etikety, pozvánky, personalizované bloky, samopropisovací formuláře, atd.

Potisk reklamních předmětů

Hodláte prezentovat logo vaší firmy mnoha cestami? Pak využijte našich služeb v oblasti potisku reklamních předmětů formou sítotisku nebo tampónového tisku. A potiskneme prakticky cokoliv: trička, tužky, propisky, igelitové tašky, hrnky, golfové míčky a řadu dalších, které si můžete vybrat v našem on-line katalogu.

Prohlédněte si katalog reklamních předmětů

Velkoformátový tisk a signmaking

Ať už potřebujete vytisknout plakáty v té nejvyšší fotorealistické kvalitě, či potřebujete billboard, reklamní ceduli nebo banner, jste u nás správně.
Velkoformátový tisk s extrémně vysokým rozlišením a optické plottery na řezanou grafiku pro polepy vozidel či výloh splní i ta nejvyšší očekávání. Zajistíme např. také kompletní výrobu výstavního stánku, roll-up systémy, prezentační stojany a vitríny, orientační systémy, klaprámy a mnoho dalších produktů.

Expresní digitální tisk

Naše digitální produkční tiskové stroje umožňují tisk široké škály produktů – od klasického malonákladového tisku po vysoké náklady variabilních personalizovaných dat. Stroje Xerox a Canon, které používáme, patří k nejlepším na trhu a tisková kvalita je tak téměř k nerozeznání od klasického ofsetového tisku. Digitální tisk nám umožňuje vyrábět i náročné publikace v minimálních nákladech, navíc s možností přizpůsobení potřebám konkrétního čtenáře a adresné distribuce.

Knihařské práce

Nejklasičtější z tiskařských řemesel, vazba knih, je součástí i naší nabídky služeb. Zvládáme vše potřebné, co předchází prvním zalistováním v nové knize: knihařskou vazbu, perforaci, falcování, rylování, číslování a další obvyklé techniky. Samozřejmostí jsou také ostatní dokončovací práce jako např. laminace či ražba.

Digitální publikování

Buďte tam, kde jsou Vaši zákazníci a oslovte více lidí! Připravíme pro Vás digitální publikaci, určenou pro prohlížení na počítačích, tabletech, či chytrých telefonech. Katalog Vašich výrobků, reklamní brožura, časopis nebo zpravodaj jsou jen některé z mnoha možných využití této technologie. Digitální publikování je finančně výhodné, nabízí snadnou aktualizaci obsahu, předává obsah v inovativní formě a v kombinaci s tištěnými materiály dosáhnete vysoké efektivity sdělení.