Tradice kvality již od roku 1993

  • cs
  • en
  • de

Strojové vybavení

Xerox Nuvera EA144

Černobílý digitální tisk

Tento vysoce produktivní černobílý tiskový stroj s výstupem podobným ofsetovému tisku umožňuje tisk široké škály produktů – od klasického malonákladového tisku po vysoké náklady variabilních, personalizovaných dat.

Tiskový výkon 144 stran A4 za minutu a možnost produkce až 2 000 000 stran měsíčně. Systém Xerox Nuvera® EA využívá inovativní EA toner a nabízí nejvyšší rozlišení černobílého tisku ze všech digitálních produkčních systémů, které jsou v současnosti na trhu – tisk v rozlišení 4800 x 600 dpi a polotónový rastr s rozlišením 85, 106, 125 a 156 lpi zaručuje plynulé odstíny šedi, realističtější obrázky a ostřejší detaily. EA tonery vytváří jemné linky s maximální úrovní detailů, ostrý text, polotóny, syté a jednolité plochy. Vytištěné stránky mají hladký, matný povrch podobný ofsetovému tisku – obrázky jsou zřetelné a čisté.

Prohlédněte si služby

Xerox 700 DCP

Barevný digitální tisk

Zářivé barvy, plynulé barevné přechody a bohaté tóny až do gramáže 300g/m2.

Produktivita 4200 stran A4 za hodinu, tisk v rozlišení 2400 x 2400 dpi a rastr až 200 lpi – řádkový, stochastický a clustered. Přenosový pás snižuje defekty kvality obrazu, zlepšuje barevný soutisk a rozšiřuje škálu vstupních materiálu, které lze spolehlivě potiskovat. Maximální velikost papíru – 330 x 488 mm.

Prohlédněte si služby

Heidelberg Stahlfolder + DCT500

falcování

Stahlfolder Ti 52 Proline je kapsový skládací stroj, vyznačující se jednoduchou obsluhou, moderním vybavením a osvědčenou robustní konstrukcí. Pracovat je možné s archy v maximálním formátu 52 x 84 cm, minimální formát je pak 10 x 15 cm. Provozní rychlost stroje se pohybuje od 10 do 200 metrů za minutu a pomocí frekvenčního měniče ji lze regulovat.

Polar N78 Plus

Archová řezačka papíru

Archová řezačka od světoznámého výrobce s ovládáním přes 18“ barevný dotykový displej. Díky inovovaným měřicím systémům dosahuje tato řezačka nejvyšší přesnosti a čistoty řezu. Polar N plus automatizuje řezání a umožňuje zápis jednotlivých řezů do paměti tak, aby pak stroj najížděl na jednotlivé řezy automaticky (až 1 998 programů v paměti). Délka řezu: 78cm.

Gerber FastTrack 650

Řezací plotter

Vyřezávací přístroj Gerber šíře 650mm doplňuje náš optický plotter Mimaki. Realizujeme na něm především jednodušší řezanou grafiku jako jsou např. polepy výloh.

ADAST Grafopress GPC

Knihotiskový stroj

Klasický knihtiskový stroj robustní konstrukce pro číslování, bigování, perforaci, výsek a další speciální techniky.

Fellowes Megastar

Kroužková vazba

Profesionální děrovací nástroj a vázací jednotka pro kovové hřbety.

Nashuatec 4525 Aficio

Kopírovací stroj

RICOH PriPort JP5000

Kopírovací stroj

Canon CLC3200

Barevný digitální tisk

Mimaki JV33-160

Velkoformátový tisk

Signmaking bez kompromisů! Bannery, rollup systémy, okenní grafika, backlight panely, plakáty, polepy vozidel, billboardy a další.

Sýstém piezo inkjet – Přesná kontrola vstřiku inkoustu reprodukuje detaily v extrémně vysokém rozlišení 1440 dpi. Dokonce i okraje 4 bodového textu jsou tištěny ostře a čistě. Fotorealistický tisk nejvyšší kvality pro vnitřní i venkovní užití.

Prohlédněte si služby

Mimaki CG-160FX II

Optický ploter

Absolutní špička mezi řezacími plotry. Umožňuje řezání nejen běžných samolepicích fólií, ale i reflexních, maskovacích nebo zažehlovacích (flockovacích) fólií. Fólie jsou podtlakově přisávány k plotru, čímž je umožněno bezproblémové řezání i velmi tenkých fólií – nedochází k jejich zvlnění pod řezací hlavou. Hlavní předností tohoto plotteru je vysoká mechanická přesnost práce, která dovoluje řezat písmo již od 2mm výšky.

Prohlédněte si služby

Bourg Binder 3002

Lepená vazba

Vysoká kvalita, produktivita a všestranost. Nejefektivnější lepička pro nízké náklady knih, učebnic či manuálů na trhu.

Plně automatická lepička, která zaručuje samostatnou výrobu knih nejvyšší kvality. Maximální výkon až 600 vazeb za hodinu. Možnost nožového bigování – až 6 pozitivních nebo negativních bigů. 3-válcový systém zaručuje velmi kvalitní nanesení lepidla s možností nastavení začátku, konce a síly vrstvy lepidla.

Easymount EM-1600SH

Velkoformátový laminátor

Vysoce produktivní rolový laminátor šíře 1600mm s nahřívaným horním válcem – laminace až rychlostí 6 metrů za minutu. Tento stroj nám umožňuje nejen laminovat veškeré velkoformátové tisky jako plakáty či bannery, ale také nakašírovat potištěné fólie na reklamní tabule.

Linka NAGEL pro vazbu V1

Výroba brožur

Linka Nagel pro výrobu brožur s vazbou V1 (skobičky) začíná snášecími věžmi. V dalším modulu Foldnak 8 se šicími hlavami dochází k samotnému šití a v nasledujícím modulu pak probíhá čelní ořez brožury. Naší linku jsme nově rozšířili o modul Nagel SP Plus – ten lisuje hřbet brožury do čtvercového tvaru a imituje tak exkluzivní vzhled náročnejší lepené vazby V2. Publikace pak vypadá nejen mnohem lépe vzhledově, ale také se v ní, díky slisování, lépe listuje.

Nagel CITOBORMA 111

Vrtačka papíru

Praktická vrtačka papíru s jedním vřetenem, kterou používáme na děrování až 50mm stohu papíru u menších zakázek. Průměr vrtaného otvoru: 2-9mm.

MiniPack SC 55

balící stroj

Stroj balící do smrštitelné fólie. Výrobky můžeme balit sáčkováním nebo smrštěním. Elektronický systém automaticky kontroluje čas svařování a teplotu smršťování. Svářecí lišty: 540 x 390mm, maximální výška výrobku: 250mm.

Sey 115 – Think Cut

Řezačka papíru

TEC

Výroba etiket

Lamirel

Hřebenová vazba