Tradice kvality již od roku 1993

  • cs
  • en
  • de

Otázky a odpovědi

Donec id elit non mi porta gravida at eget metus. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, odio sem nec elit.

Nulla non metus auctor fringilla. Donec id elit non mi porta gravida at eget metus. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna.

Můžeme dodat podklady pro tisk ve formátu .doc?

Ano samozřejmě. Vaše podklady v programu Word dále zpracují pracovníci našeho grafického studia.

Tisknete i pozvánky na narozeniny, svatební oznámení, promoční oznámení a podobně?

Pro tisk svatebních oznámení máme v nabídce několik různých katalogů vzorů, ze kterých si můžete vybrat. Pozvánky na narozeniny, promoční oznámení a pod. Vám zpracují pracovníci našeha grafického studia, ať už z Vámi dodaných podkladů, nebo Vám zpracují celý návrh.

Chceme v naší firmě vydat katalog nových výrobků, ale nemáme představu jak by měl vypadat, pomůžete nám?

Samozřejmě. Po domluvě v našem grafickém studiu Vám připravíme několik návrhů, ze kterých si budete moci vybrat.

Chci si nechat u Vás vyrobit reklamní katalog, můžete mi sdělit cenu před výrobou?

Jistě. Cenovou nabídku na jakoukoliv zakázku od nás dostanete vždy před samotnou výrobou. Vždy je ale potřebné osobní jednání pro objasnění si důležitých a potřebných údajů pro co nejpřesnější kalkulaci Vaši poptávky.

Jaké je nejmenší množství vizitek, které si u Vás mohu nechat vyrobit?

V grafickém studiu jsme přizpůsobeni pro malonákladový tisk, takže vyrobíme i nižší počty vizitek. Vše po osobní domluvě.

Je možné u Vás zadat potisk propisek, zapalovačů, nebo jiných reklamních předmětů?

Ano. Tužku, zapalovač, či jiný předmět si můžete vybrat z katalogu v našem grafickém studiu, nebo v on-line katalogu zde na našich stránkách a my Vám zpracujeme grafický návrh pro potisk těchto předmětů.

Potřebujeme vytisknout reklamní letáky a následně i zajistit jejich roznos do poštovních schránek, můžeme se obrátit na Vás?

Ano. Letáky Vám zpracujeme v grafickém studiu, následně vytiskneme v naší ofsetové tiskárně a zajistíme i jejich roznos do poštovních schránek všech domácností nejen ve městě, ale i v okolních obcích.

Potřebuji vyrobit reklamní tabuli pro moji firmu a polepit auto reklamou. Můžete mi toto vyrobit?

Ano. Do naší nabídky spadá i výroba reklamních tabulí, bilboardů a samozřejmě i polep vozidel samolepící folií. Máme na výběr široké barevné spektrum používaných folií i velký výběr použitelných materiálů pro výrobu reklamních tabulí.