Tradice kvality již od roku 1993

  • cs
  • en
  • de

Grafické studio

Jednou ze základních podmínek kvalitního tisku je profesionálně odvedená předtisková příprava.

Nejen proto naše DTP studio pracuje na technicky vyspělých, moderních platformách Apple. Sazbu a grafickou úpravu zpracováváme v aktuálních verzích softwarového balíku Adobe Creative Suite – InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat Pro. Soft proofing provádíme na kalibrovaném monitoru značky Eizo a certifikovaný hard proof nátisk před ofsetovým tiskem pak realizujeme na inkjet stroji Mimaki.

Mimo vlastní přípravy podkladů pro tisk a grafického zpracování dodaných návrhů, pracovníci grafického studia materiály i sami navrhují.

Tisková data

Data zpracováváme v barevném režimu CMYK ve vektorových a bitmapových formátech PDF, INDD, PSD, EPS, AI, TIF, JPG, BMP. Podklady pro tisk můžete dodat na obvyklých přenosových médiích i v jiných formátech (*.doc, *.txt, *.xls, *.ppt) a naši pracovníci je následně zpracují pro potřeby tisku.

Konkrétnější informace, které specifikují jak by se texty, fotografie a další data měla dodávat a také návod jak co nejlépe připravit kvalitní tiskové PDF, které zaručí bezchybnou produkci, naleznete v informačním textu, který jsme pro Vás připravili.

Jak dodávat tisková data a tvorba tiskového PDF

Odeslání dat

Data odesílejte ideálně přes naše internetové stránky, kde naleznete pohodlnou možnost nahrát soubory přímo na náš server přes webové rozhraní. Můžete také použít rozhraní FTP – přístupové údaje na náš FTP server Vám sdělíme na požádání.

Zde můžete odeslat data