Tradice kvality již od roku 1993

  • cs
  • en
  • de

About Us

Tiskárna Sládek byla založena v roce 1993. Tehdy jsme se zabývali pouze ofsetovým tiskem, ovšem postupem času se šíře nabízených služeb rozrostla o komplexní zákaznický servis jak v polygrafickém odvětví, tak u ostatních služeb v oblasti reklamního průmyslu.

Portfolio našich služeb tak v současnosti zahrnuje rozmanité tiskové techniky: ofsetový tisk, expresní digitální tisk, sítotisk, tampónový tisk, velkoformátový tisk, potisk reklamních předmětů, kompletní služby grafického studia, výroba lepené reklamy a také prezentačních systémů pro vnitřní i venkovní použití

Od roku 2008 jsme se zaměřili na modernizaci segmentu signmakingu, digitálního tisku a malonákladové výroby vázaných publikací. Naše společnost tak plně vyhovuje soudobým trendům v polygrafii, spojených především s výrazným nástupem digitálních tiskových technologií, jako je např. elektrografie. Díky tomu, že na trhu úspěšně působíme již od roku 1993, se můžeme opřít o zkušený, dobře vyškolený personál a kvalitní vedení společnosti, které si zakládá na nadstandardních vztazích se zákazníky.

Naším mottem je
Spolehlivost, flexibilita a kvalita nabízených služeb s maximálním důrazem na spokojenost zákazníka.

Dlouhá řada spokojených klientů a kvalita naší práce je nejlepším důkazem, že nejde jen o prázdné fráze.